Pensijų draudimas: viskas apie socialinę apsaugą ir papildomą draudimą

Papildomas pensijų fondas turi ribas, tačiau jų žinojimas gali padėti darbuotojui jas įveikti ir garantuoti sau garbingą pensijų draudimą.

Pensijų draudimas: eksperto nuomonė

Ekspertas atsako : „ Papildomų pensijų fondas yra puiki galimybė : likusioje pasaulio dalyje tai nusistovėjusi praktika, o tik Italijoje dėl informacijos stokos kyla didelis nepasitikėjimas“.

Todėl pabandykime suprasti, kas yra pensijų fondai ir kodėl mūsų šalyje jie nėra neigiamai vertinami ir ar tiesa, kad jie garantuoja patrauklų pensijų draudimą.

Papildomas pensijų fondas yra speciali priemonė užsitikrinti privatų papildomą draudimą sulaukus pensinio amžiaus . Pastaraisiais metais vis labiau paplitusi praktika net čia, Italijoje: oranžinės raidės iš tikrųjų sukėlė daug rūpesčių, nes jose yra gana nerimą keliantis išėjimo į pensiją modeliavimas.

Daugelis kandidatavo priedangoje , bent jau teiravosi: „svarbus, išankstinis žingsnis siekiant įvertinti alternatyvos privalumus ir trūkumus. Nes jei, viena vertus, manoma, kad papildomas pensijų fondas gali atskleisti blogų netikėtumų, kita vertus, daugeliui – šiuo istoriniu momentu – jis yra alternatyva, galinti garantuoti „ gyvybę tausojantį papildomą pensijų draudimą “.

Sužinokite apie papildomo pensijų fondą: kaip?

„Nevairuokite pagal žvilgsnį: turite daugybę įrankių, kurie, tinkamai naudojami, gali būti informacijos, kurią reikia paneigti, šaltiniais. Žiniatinklio reikia ne išmesti, o klausytis , skaitant sektoriaus straipsnius ir atsiliepimus. Forumai taip pat gali būti įdomios įžvalgos: papildomų pensijų tema dabar karšta ir, jei norite, galite dokumentuoti save.

Galiausiai, diskusijos su kolegomis, bankais ir draudimo bendrovėmis gali patikslinti mintis. „Daugelis žmonių gėdijasi ir nepaskelbia, kad pasirinko papildomo pensijų fondą, nes bijo būti apkaltinti neišmanymu ir net paviršutiniškumu . Tiesa ta, kad visi bijo ir lėtai, o dažnai ir slaptai, ištiesia rankas į priekį. Pabandykite teirautis biure nuomonių ar statistikos banke ir pamatysite, kad ne tik situacija bus aiškesnė, bet ir įprasta."

Todėl panašu, kad, jei socialinio draudimo sistema nesureguliuos, artimiausiais metais papildomo pensijų fondo atidarymas taps įprastas. Ką tada daryti? Atviras , uždaras ar PIP papildomas fondas ? Čia taip pat nėra taisyklių: „asmeninės padėties įvertinimas ir supratimas, ar turite ekonominį stabilumą, yra pirmas žingsnis siekiant užtikrinti galiojantį ir patikimą pensijų draudimą“.