Kiekvienas gali laisvai disponuoti visu savo turtu ar jo dalimi (išskyrus tam tikras įstatymų nuostatas, nuo kurių nukrypti negalima).
Tačiau jei asmuo nesirūpina savo turtu, sudarydamas susitarimą dėl mirties, yra įstatymų leidėjo nustatytas režimas, vadinamas „ paveldėjimu pagal įstatymą “, skirtas mirusiojo turto perleidimui ir padalijimui organizuoti .
Paveldėjimo įstatymas apibrėžia asmens palikimo (turto ir įsipareigojimų) perdavimo jam mirus sąlygas ir būdus . Jame taip pat nurodomi naudos gavėjai, įvairių įpėdinių santykiai ir jų teisės bei pareigos trečiųjų šalių atžvilgiu.
Paveldėjimo mokestis mokamas perleidžiant po mirties (registruojant turto perėjimą iš vieno palikimo į kitą). Paveldėjimo mokestį ir dovanojimo mokestį nustato valstybė ir jie skiriasi priklausomai nuo santykių ar aljanso, taip pat nuo pervesto kapitalo sumos .
Mūsų įmonė, turinti savo patirtį ir patirtį paveldėjimo teisės srityje , padės, patars ir atstovaus tinkamai ir efektyviai.
Turi:
Įstatyminis paveldėjimas arba paveldėjimas
Teisių priskyrimas: ką numato įstatymas, kai nėra valios Paveldimas rezervas ir dalis, kurią galima įsigyti iš eilės Atidaryti palikimą Paveldėjimo galimybė: Priimti arba atmesti palikimą Paveldėjimo padalijimaspaveldėjimas pagal testamentą
Paveldimo turto mokesčio apskaičiavimas Dovanų mokesčio apskaičiavimasTėvystės įstatymai, perkėlimai, aukos
nukentėjusiųjų gyvybės draudimas