duomenų apsauga

1. Duomenų apsaugos apžvalga

Generolas

Žemiau pateikiama paprasta apžvalga, kas nutinka jūsų asmeninei informacijai, kai lankotės mūsų svetainėje. Asmens duomenys – tai visi duomenys, pagal kuriuos galite asmeniškai identifikuoti save. Išsamią informaciją duomenų apsaugos tema rasite mūsų duomenų apsaugos deklaracijoje žemiau.

Duomenų rinkimas mūsų svetainėje

Kas atsakingas už duomenų rinkimą šioje svetainėje?

Šioje svetainėje surinktus duomenis tvarko svetainės operatorius. Operatoriaus kontaktinius duomenis galite rasti reikiamame svetainės teisiniame pranešime.

Kaip mes renkame jūsų duomenis?

Kai kurie duomenys renkami, kai juos pateikiate mums. Tai gali būti, pavyzdžiui, duomenys, kuriuos įvedate kontaktinėje formoje.

Kitus duomenis automatiškai renka mūsų IT sistemos, kai lankotės svetainėje. Šie duomenys daugiausia yra techniniai duomenys, tokie kaip jūsų naudojama naršyklė ir operacinė sistema arba prieiga prie svetainės. Šie duomenys renkami automatiškai, kai tik įeinate į mūsų svetainę.

Kam naudojame jūsų duomenis?

Dalis duomenų renkama siekiant užtikrinti tinkamą svetainės veikimą. Kiti duomenys gali būti naudojami analizuojant, kaip lankytojai naudojasi svetaine.

Kokias teises turite dėl savo duomenų?

Jūs turite teisę bet kuriuo metu nemokamai paprašyti informacijos apie savo saugomus duomenis, jų kilmę, gavėją ir rinkimo tikslą. Taip pat turite teisę reikalauti, kad jis būtų ištaisytas, užblokuotas arba ištrintas. Jei turite daugiau klausimų apie duomenų apsaugą, galite bet kada susisiekti su mumis teisiniame pranešime nurodytu adresu. Žinoma, taip pat galite pateikti skundą atsakingoms priežiūros institucijoms.

Trečiųjų šalių analizė ir įrankiai

Kai lankotės mūsų svetainėje, galite atlikti statistinę jūsų naršymo elgesio analizę. Tai daugiausia daroma naudojant slapukus ir analizę. Jūsų naršymo naršymo analizė paprastai yra anoniminė, ty pagal šiuos duomenis negalime jūsų identifikuoti. Galite prieštarauti šiai analizei arba jos išvengti, nenaudodami tam tikrų įrankių. Išsamią informaciją galite rasti šiose duomenų apsaugos taisyklėse.

Galite prieštarauti šiai analizei. Toliau informuosime, kaip galite pasinaudoti savo galimybėmis šiuo klausimu.

2. Bendra informacija ir privaloma informacija

duomenų apsauga

Šios svetainės operatoriai labai rimtai žiūri į jūsų asmens duomenų apsaugą. Jūsų asmens duomenis tvarkome konfidencialiai ir laikydamiesi teisinių duomenų apsaugos reglamentų bei šių duomenų apsaugos gairių.

Jei naudositės šia svetaine, bus renkami įvairūs asmens duomenys. Asmens duomenys – tai visi duomenys, pagal kuriuos galite asmeniškai identifikuoti save. Šioje privatumo politikoje paaiškinama, kokią informaciją renkame ir kam ją naudojame. Taip pat paaiškinama, kaip ir kokiu tikslu tai daroma.

Atkreipkite dėmesį, kad duomenims, perduodamiems internetu (pvz., el. paštu), gali būti taikomi saugumo pažeidimai. Neįmanoma visiškai apsaugoti jūsų duomenų nuo trečiųjų šalių prieigos.

Pranešimas apie už šią svetainę atsakingą šalį

Šalis, atsakinga už duomenų tvarkymą šioje svetainėje:

Hausengel Holding AG
Tulpenweg 1
35085 Ebsdorfergrund

Telefonas: 06424 - 928370
El. paštas: info@hausengel.de

Atsakingas asmuo yra fizinis ar juridinis asmuo, kuris vienas arba kartu su kitais sprendžia dėl asmens duomenų (pavadinimų, el. pašto adresų ir kt.) tvarkymo tikslų ir priemonių.

Jūsų sutikimo tvarkyti Jūsų duomenis atšaukimas

Daugelis duomenų tvarkymo operacijų galimos tik gavus aiškų Jūsų sutikimą. Jūs galite bet kada atšaukti savo sutikimą, kuris galioja ateityje. Užtenka neoficialaus el. laiško su šiuo prašymu. Duomenys, apdoroti prieš mums gaunant jūsų užklausą, vis tiek gali būti teisiškai tvarkomi.

Teisė į duomenų perkeliamumą

Jūs turite teisę, kad duomenys, kuriuos tvarkome pagal Jūsų sutikimą arba vykdydami sutartį, būtų automatiškai pateikti Jums arba trečiajai šaliai standartiniu, kompiuterio skaitomu formatu. Jei jums reikia tiesiogiai perduoti duomenis kitai atsakingai šaliai, tai bus daroma tik tiek, kiek tai techniškai įmanoma.

SSL arba TLS šifravimas

Saugumo sumetimais ir siekiant apsaugoti konfidencialaus turinio perdavimą, ši svetainė naudoja SSL arba TLS šifravimą, pvz. B. už užklausas, kurias siunčiate mums kaip svetainės operatoriui. Užšifruotą ryšį galite atpažinti naršyklės adreso juostoje, kai jis pakeičiamas iš „http://“ į „https://“ ir naršyklės adreso juostoje pasirodo užrakto simbolis.

Jei įjungtas SSL arba TLS šifravimas, duomenų, kuriuos mums perduodate, negali perskaityti trečiosios šalys.

Informacija, blokavimas, trynimas

Tiek, kiek leidžia teisės aktai, turite teisę bet kuriuo metu nemokamai gauti informaciją apie savo saugomus asmens duomenis ir jų kilmę, gavėją ir numatomą naudojimą. Taip pat turite teisę reikalauti, kad šie duomenys būtų ištaisyti, užblokuoti arba ištrinti. Jei turite daugiau klausimų dėl asmens duomenų, bet kuriuo metu galite susisiekti su mumis mūsų teisiniame pranešime nurodytu adresu.

Prieštaravimas reklaminiams el

Mes aiškiai draudžiame naudoti bet kokią kontaktinę informaciją, paskelbtą pagal svetainės teisinio pranešimo reikalavimus, siekiant siųsti nepageidaujamą reklaminę ir informacinę medžiagą. Svetainės operatorius pasilieka teisę imtis tam tikrų teisinių veiksmų, jei gaunama nepageidaujama komercinė medžiaga, pvz., el. pašto šiukšlės.

3. Duomenų apsaugos pareigūnas

Teisės duomenų apsaugos pareigūnas

Savo įmonei paskyrėme duomenų apsaugos pareigūną.

Henning Welz
gds – Duomenų apsaugos draugija Mittelhessen mbH
Auf der Appeling 8
35043 Marburg

Telefonas: 06421 - 80413-10
El. paštas: datenschutz@gdsm.de

 

4. Duomenų rinkimas mūsų svetainėje

Slapukai

Kai kurios mūsų svetainės naudoja slapukus. Slapukai nekenkia jūsų kompiuteriui ir juose nėra virusų. Slapukai padeda padaryti mūsų svetainę patogesnę, efektyvesnę ir saugesnę. Slapukai yra maži tekstiniai failai, kurie saugomi jūsų kompiuteryje ir išsaugomi jūsų naršyklėje.

Dauguma mūsų naudojamų slapukų yra vadinamieji „sesijos slapukai“. Po apsilankymo jie automatiškai ištrinami. Kiti slapukai lieka jūsų įrenginio atmintyje, kol juos ištrinate. Šie slapukai leidžia atpažinti jūsų naršyklę, kai kitą kartą apsilankysite svetainėje.

Galite sukonfigūruoti savo naršyklę taip, kad ji jus informuotų apie slapukų naudojimą, kad kiekvienu konkrečiu atveju galėtumėte nuspręsti, priimti ar atmesti slapuką. Arba jūsų naršyklė gali būti sukonfigūruota taip, kad slapukai būtų priimti automatiškai arba visada būtų atmesti esant tam tikroms sąlygoms, arba slapukai būtų automatiškai ištrinti, kai uždarote naršyklę. Slapukų išjungimas gali apriboti šios svetainės funkcionalumą.

Slapukai, kurių reikia norint įgalinti elektroninį ryšį arba suteikti tam tikras funkcijas, kurias norite naudoti (pvz., pirkinių krepšelis), tvarkomi pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktą. Svetainės operatorius turi teisėtą interesą saugoti slapukus, kad būtų užtikrinta optimizuota paslauga be techninių klaidų. Jei taip pat išsaugomi kiti slapukai (pvz., siekiant analizuoti jūsų naršymo elgesį), jie šioje privatumo politikoje nagrinėjami atskirai.

Serverio žurnalo failai

Svetainės teikėjas automatiškai renka ir saugo informaciją, kurią jūsų naršyklė mums automatiškai perduoda „serverio žurnalo failuose“. Šitie yra:

  • Naršyklės tipas ir versija
  • naudojama operacinė sistema
  • Persiuntimo URL
  • Prieigos kompiuterio prieglobos pavadinimas
  • Serverio užklausos laikas
  • IP adresas

Šie duomenys nėra derinami su duomenimis iš kitų šaltinių.

Duomenų tvarkymo pagrindas yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas, kuris leidžia tvarkyti duomenis, kad būtų įvykdyta sutartis arba priemonės prieš sutarties sudarymą.

Kontaktinė forma

Jei siunčiate mums klausimus naudodami kontaktinę formą, mes renkame formoje įvestus duomenis, įskaitant jūsų pateiktus kontaktinius duomenis, kad galėtume atsakyti į jūsų klausimą ir kitus klausimus. Mes nesidaliname šia informacija be jūsų leidimo.

Todėl visus duomenis, kuriuos įvedėte kontaktinėje formoje, naudosime tik gavę jūsų sutikimą pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą. Savo sutikimą galite bet kada atšaukti. Užtenka neoficialaus el. laiško su šiuo prašymu. Duomenys, apdoroti prieš mums gaunant jūsų užklausą, vis tiek gali būti teisiškai tvarkomi.

Duomenis, kuriuos pateikiate kontaktinėje formoje, saugosime tol, kol paprašysite ištrinti, atšauksite savo sutikimą saugoti arba nustos saugojimo tikslas (pvz., įvykdžius jūsų prašymą). Ši nuostata neturi įtakos visoms privalomoms teisinėms nuostatoms, ypač privalomiems duomenų saugojimo terminams.

Registracija šioje svetainėje

Galite užsiregistruoti mūsų svetainėje, kad galėtumėte naudotis papildomomis čia siūlomomis funkcijomis. Įvesties duomenys bus naudojami tik naudojant atitinkamą svetainę ar paslaugą, kuriai esate užsiregistravę. Registracijos metu prašoma privaloma informacija turi būti pateikta visa. Priešingu atveju mes atmesime jūsų registraciją.

Informuoti apie svarbius pokyčius, pvz. B. mūsų svetainės kontekste arba dėl techninių pakeitimų naudojame registracijos metu nurodytą el. pašto adresą.

Registracijos metu pateiktus duomenis naudosime tik gavę jūsų sutikimą pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą. Jūs galite bet kada atšaukti savo sutikimą, kuris galioja ateityje. Užtenka neoficialaus el. laiško su šiuo prašymu. Duomenys, apdoroti prieš mums gaunant jūsų užklausą, vis tiek gali būti teisiškai tvarkomi.

Registracijos metu surinktus duomenis saugosime tol, kol būsite užsiregistravę mūsų svetainėje. Įstatymais nustatyti saugojimo laikotarpiai lieka nepakitę.

5. Analitika ir reklama

Google analizė

Šioje svetainėje naudojama Google Analytics, žiniatinklio analizės paslauga. Jį valdo Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA.

„Google Analytics“ naudoja vadinamuosius „slapukus“. Tai tekstiniai failai, saugomi jūsų kompiuteryje ir leidžia analizuoti jūsų naudojimąsi svetaine. Slapuko sugeneruota informacija apie jūsų naudojimąsi šia svetaine paprastai perduodama į „Google“ serverį JAV ir ten saugoma.

Google Analytics slapukai saugomi remiantis Art. BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Svetainės operatorius turi teisėtą interesą analizuoti vartotojų elgesį, siekdamas optimizuoti savo svetainę ir jos reklamą.

IP anonimiškumas

Šioje svetainėje suaktyvinome IP anonimiškumo funkciją. „Google“ sutrumpins jūsų IP adresą Europos Sąjungoje arba kitose Europos ekonominės erdvės sutarties šalyse, kol jis bus perduotas JAV. Tik išskirtiniais atvejais visas IP adresas bus išsiųstas į Google serverį JAV ir ten sutrumpintas. „Google“ naudos šią informaciją šios svetainės operatoriaus vardu, kad įvertintų jūsų naudojimąsi svetaine, rengtų ataskaitas apie svetainės veiklą ir teiktų svetainės operatoriui kitas su svetainės veikla ir interneto naudojimu susijusias paslaugas. Jūsų naršyklės kaip „Google Analytics“ dalis perduotas IP adresas nebus sujungtas su kitais „Google“ duomenimis.

Naršyklės papildinys

Galite užkirsti kelią šių slapukų saugojimui pasirinkę atitinkamus naršyklės nustatymus. Tačiau norime atkreipti dėmesį, kad jums gali nepavykti naudotis visomis šios svetainės funkcijomis. Taip pat galite neleisti, kad slapukų sugeneruoti duomenys apie jūsų naudojimąsi svetaine (įskaitant jūsų IP adresą) nebūtų perduoti „Google“ ir „Google“ apdorotų šiuos duomenis, atsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės papildinį, pasiekiamą pagal šią nuorodą: https
: //tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de .

Prieštaravimai duomenų rinkimui

Galite neleisti Google Analytics rinkti jūsų duomenų spustelėdami toliau esančią nuorodą. Bus nustatytas atsisakymo slapukas, kad jūsų informacija nebūtų renkama ateityje lankantis šioje svetainėje:

Daugiau informacijos apie tai, kaip „Google Analytics“ tvarko naudotojų duomenis, rasite „Google“ privatumo politikoje:
https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt .

Užsakomasis duomenų apdorojimas

Pasiekėme susitarimą su „Google“ perduoti savo duomenų apdorojimą kitiems asmenims ir visiškai įgyvendinti griežtus Lietuva duomenų apsaugos institucijų reikalavimus, kai naudojate „Google Analytics“.

„Google Analytics“ renka demografinius duomenis

Ši svetainė naudoja demografines Google Analytics funkcijas. Tokiu būdu galima sukurti ataskaitas, kuriose yra teiginių apie svetainės lankytojų amžių, lytį ir pomėgius. Šie duomenys gaunami iš „Google“ reklamavimo pagal interesus ir trečiųjų šalių lankytojų duomenų. Šie surinkti duomenys negali būti priskirti konkrečiam asmeniui. Galite bet kada išjungti šią funkciją koreguodami skelbimų nustatymus savo „Google“ paskyroje arba galite atsisakyti „Google Analytics“ rinkti informaciją, kaip aprašyta skiltyje „Duomenų rinkimo atsisakymas“.

Google Analytics pakartotinė rinkodara

Mūsų svetainėse naudojamos „Google Analytics“ pakartotinės rinkodaros funkcijos kartu su „Google AdWords“ ir „DoubleClick“ kelių įrenginių funkcijomis. Šią paslaugą teikia Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA.

Su šia funkcija su Google Analytics Remarketing sukurtas tikslines reklamos rinkodaros grupes galima susieti su Google AdWords ir Google DoubleClick kelių įrenginių funkcijomis. Tokiu būdu reklama gali būti rodoma atsižvelgiant į jūsų asmeninius pomėgius, kurie buvo nustatyti pagal jūsų ankstesnį naudojimą ir naršymą viename įrenginyje (pvz., mobiliajame telefone) arba kituose įrenginiuose (pvz., planšetiniame ar kompiuteryje).

Gavus sutikimą, šiuo tikslu „Google“ susies jūsų žiniatinklio ir programų naršymo istoriją su „Google“ paskyra. Tokiu būdu bet kuris įrenginys, kuris prisijungia prie jūsų „Google“ paskyros, gali naudoti tą patį suasmenintą reklaminį pranešimą.

Kad palaikytų šią funkciją, „Google Analytics“ renka „Google“ autentifikuotus naudotojų ID, kurie laikinai susieti su „Google Analytics“ duomenimis, kad nustatytų ir sukurtų auditorijas, skirtas skelbimų teikimui keliuose įrenginiuose.

Galite visam laikui išjungti pakartotinę rinkodarą / taikymą keliuose įrenginiuose išjungę suasmenintą reklamavimą savo „Google“ paskyroje. Sekite šią nuorodą:
https://www.google.com/settings/ads/onweb .

„Google“ paskyros duomenyse surinktų duomenų kaupimas grindžiamas tik jūsų sutikimu, kurį pateikiate „Google“ pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą. Duomenų rinkimo procesų, kurie nebuvo sujungti su jūsų „Google“ paskyra (pvz., dėl to, kad neturite „Google“ paskyros arba prieštaravote sujungimui), atveju duomenų rinkimas grindžiamas BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktu. Svetainės operatorius turi teisėtą interesą analizuoti anoniminių vartotojų elgesį reklamos tikslais.

Norėdami gauti daugiau informacijos ir „Google“ privatumo politikos, apsilankykite šiuo adresu:
https://www.google.com/policies/technologies/ads .

„Google Ads“ ir „Google“ konversijų stebėjimas

Ši svetainė naudoja Google AdWords. „AdWords“ yra internetinė reklamavimo programa iš „Google Inc.“, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA („Google“).

„Google Ads“ sistemoje naudojame vadinamąjį konversijų stebėjimą. Jei spustelėsite „Google“ patalpintą skelbimą, bus nustatytas konversijų stebėjimo slapukas. Slapukai yra maži tekstiniai failai, kuriuos jūsų interneto naršyklė išsaugo jūsų kompiuteryje. Šie slapukai nustoja galioti po 30 dienų ir nėra naudojami vartotojui asmeniškai identifikuoti. Jei vartotojas lankosi tam tikruose svetainės puslapiuose ir slapuko galiojimo laikas dar nepasibaigęs, Google ir svetainė gali nustatyti, kad vartotojas spustelėjo skelbimą ir buvo nukreiptas į šį puslapį.

Kiekvienas „Google Ads“ reklamuotojas turi skirtingą slapuką. Todėl slapukų negalima sekti per „AdWords“ reklamuotojo svetainę. Informacija, gauta naudojant konversijų slapuką, naudojama konversijų statistikai kurti AdWords reklamuotojams, kurie pasirinko konversijų stebėjimą. Klientams pateikiamas bendras naudotojų, kurie spustelėjo jų skelbimą ir buvo nukreipti į konversijų stebėjimo žymos puslapį, skaičius. Tačiau reklamuotojai negauna jokios informacijos, kuri asmeniškai identifikuotų vartotojus. Jei nenorite dalyvauti stebėjime, galite jo atsisakyti tiesiog išjungę „Google“ konversijų stebėjimo slapuką, pakeisdami naršyklės nustatymus.

Konversijos slapukai saugomi remiantis Art. BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas. Svetainės operatorius turi teisėtą interesą analizuoti vartotojų elgesį, siekdamas optimizuoti savo svetainę ir jos reklamą.

Daugiau informacijos apie „Google Ads“ ir „Google“ konversijų stebėjimą rasite „Google“ privatumo politikoje:
https://www.google.com/policies/privacy .

Galite sukonfigūruoti savo naršyklę taip, kad ji jus informuotų apie slapukų naudojimą, kad kiekvienu konkrečiu atveju galėtumėte nuspręsti, priimti ar atmesti slapuką. Arba jūsų naršyklė gali būti sukonfigūruota taip, kad slapukai būtų priimti automatiškai arba visada būtų atmesti esant tam tikroms sąlygoms, arba slapukai būtų automatiškai ištrinti, kai uždarote naršyklę. Slapukų išjungimas gali apriboti šios svetainės funkcionalumą.

6. Naujienlaiškis

Naujienlaiškio duomenys

Jei norite gauti mūsų naujienlaiškį, mums reikia galiojančio el. pašto adreso ir informacijos, kuri leistų mums patvirtinti, kad esate pateikto el. pašto adreso savininkas ir sutinkate gauti šį naujienlaiškį. Papildomi duomenys nerenkami arba tik savanoriškais pagrindais. Šiuos duomenis naudojame tik prašomai informacijai siųsti ir neperduodame jos tretiesiems asmenims.

Todėl visus duomenis, kuriuos įvedėte kontaktinėje formoje, naudosime tik gavę jūsų sutikimą pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą. Savo sutikimą dėl savo duomenų ir elektroninio pašto adreso saugojimo bei jų naudojimo naujienlaiškio siuntimui galite atšaukti bet kuriuo metu, pvz. B. per naujienlaiškio nuorodą „Atsisakyti prenumeratos“. Duomenys, apdoroti prieš mums gaunant jūsų užklausą, vis tiek gali būti teisiškai tvarkomi.

Duomenys, pateikti registruojantis gauti naujienlaiškį, bus naudojami naujienlaiškiui platinti iki tol, kol atšauksite prenumeratą, kai šie duomenys bus ištrinti. Duomenys, kuriuos saugojome kitais tikslais (pvz., narių zonos el. pašto adresai), lieka nepakitę.

7. Papildiniai ir įrankiai

Youtube

Mūsų svetainėje naudojami įskiepiai iš YouTube, kurį valdo Google. Svetainės operatorius yra YouTube LLC, 901 Cherry Ave., San Bruno, CA 94066, USA.

Jei apsilankysite viename iš mūsų puslapių su „YouTube“ papildiniu, bus užmegztas ryšys su „YouTube“ serveriais. Čia „YouTube“ serveris informuojamas apie tai, kuriuose mūsų puslapiuose lankėtės.

Jei esate prisijungę prie „YouTube“ paskyros, galite naudoti „YouTube“, kad susietumėte naršymo elgesį tiesiogiai su asmeniniu profiliu. Galite to išvengti atsijungę nuo „YouTube“ paskyros.

„YouTube“ naudojama tam, kad mūsų svetainė būtų patraukli. Tai yra teisėtas interesas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktą.

Daugiau informacijos apie tai, kaip tvarkyti naudotojų duomenis, rasite „YouTube“ privatumo politikoje adresu
https://www.google.com/policies/privacy .

„Google“ žiniatinklio šriftai

Šiame puslapyje naudojami „Google“ pateikti žiniatinklio šriftai, siekiant užtikrinti, kad šriftai būtų rodomi vienodai. Kai atidarote puslapį, naršyklė įkelia reikiamus žiniatinklio šriftus į naršyklės talpyklą, kad tekstas ir šriftai būtų rodomi teisingai.

Šiuo tikslu jūsų naršyklė turi užmegzti tiesioginį ryšį su „Google“ serveriais. Taigi „Google“ žino, kad mūsų svetainė buvo pasiekta naudojant jūsų IP adresą. „Google“ žiniatinklio šriftai naudojami siekiant vienodo ir patrauklaus mūsų svetainės pateikimo. Tai yra teisėtas interesas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktą.

Jei jūsų naršyklė nepalaiko žiniatinklio šriftų, jūsų kompiuteris naudos standartinį šriftą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip tvarkyti naudotojų duomenis, žr.
https://developers.google.com/fonts/faq
ir „Google“ privatumo politiką adresu
https://www.google.com/policies/privacy .

Google žemėlapiai

Jo svetainė naudoja „Google Maps“ žemėlapių paslaugą per API. Jį valdo Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA.

Kad galėtumėte naudotis Google Maps, turite išsaugoti savo IP adresą. Ši informacija paprastai perkeliama į „Google“ serverį JAV ir ten saugoma. Šios svetainės teikėjas neturi įtakos šiam duomenų perdavimui.

„Google Maps“ naudojimas yra skirtas tam, kad mūsų svetainė būtų patraukli ir būtų lengviau lokalizuoti vietas, kurias nurodėme svetainėje. Tai yra teisėtas interesas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktą.

Daugiau informacijos apie tai, kaip tvarkyti naudotojų duomenis, rasite „Google“ privatumo politikoje adresu
https://www.google.com/policies/privacy .