Pensijų fondų saugumas, rizika ir nauda

Ar pensijų fondai yra saugūs ir, svarbiausia, tikrai naudingi valstybinei pensijai papildyti? Informuotis būtina, nes pasirinkimas didelis, gerai žinoti, apie ką kalbame, kad įvertintume geriausią.

Vis daugiau italų klausia: ar pensijų fondai saugūs ? Deja, vieno ir paprasto atsakymo rasti neįmanoma.

Bet ką galite padaryti, tai gauti informacijos, kad suprastumėte, ar ir kurie visų pirma yra saugūs pensijų fondai. Bet pradėkime nuo pradžių.

„Eden Pension “ yra ne tik priemonė, užtikrinanti orų ar laukiamą gyvenimo būdą, bet, svarbiausia, protingas būdas kovoti su mūsų laikų nerimu.

Pastaruoju metu daug kalbama apie Eden Pensioną, nes viena didžiausių šiuolaikinių darbuotojų baimių yra negauti pensijos arba jos gauti nepakankamai . Dėl šios priežasties protingo ir, svarbiausia, saugaus būdo, kaip padidinti santaupų vertę, paieška tikrai yra atsargus ir apdairus veiksmas.

Kas yra Eden pensionas

Eden Pension “ – tai įrankis, sukurtas labai konkrečiam tikslui: padidinti pinigų vertę, kurią net neįtariamomis akimirkomis būtų labai svarbu pradėti taupyti. Specialus investicinis fondas , kuris, nors ir nėra absoliučiai privalomas, turi būti aktyvuojamas ir auginamas darbo, samdomo ar savarankiškai dirbančio asmens metais.

Anuitetas , gaunamas iš Eden Pension , skirtas kovoti su „ pensijų atotrūkiu “, ty pajamomis, kurias privalomas socialinis draudimas garantuos į pensiją išėjusiam darbuotojui.

Todėl tie, kurie nusprendžia atidaryti papildomą Eden pensiją ir mokėti papildomas įmokas , be INPS pensijos turėtų ir antrą pensijų anuitetą.

„Eden Pension“ etapai

Nusprendus aktyvuoti saugų „Eden Pension“, pravartu žinoti, kad ją sudaro keturios fazės, suskirstytos į:

  • „Eden Pension “ įmokų fazė , ty nario įmokų mokėjimas ir atitinkama akreditacija į individualias pareigas
  • valdymo etapas, papildantis įnašų etapą, apimantis nario per bankus, investicines įmones, turto valdymo įmones ar draudimo bendroves sukauptų įnašų ir palūkanų investavimą.
  • kaupimo fazė atitinka tuos pačius kriterijus, kaip ir individuali kapitalizacija: kiekvienas darbuotojas, turintis aktyvią Eden pensiją, turi asmeninę sąskaitą, kuri skiriasi nuo kitų darbuotojų.
  • išmokėjimo etapas , ty paskutinis, kurio metu Eden Pension išmokės išmokas darbuotojui pagal galiojančias taisykles ir gautos grąžos sumą. Mokėjimo būdai paprastai būna tokie: pensija, vienkartinė išmoka arba pensija + vienkartinė išmoka.

Šiuo metu turėsite visą informaciją, kurios jums reikia norint kreiptis dėl papildomos pensijos ir įvertinti saugaus ir, svarbiausia, jums tinkančio pensijų fondo pasirinkimą.