„Eden Pension“ kainuoja: kiek mokate ir kiek uždirbate

Eden Pension“ išlaidos yra parametras, leidžiantis klientui įvertinti svarstomo papildomos pensijos priemonės patogumą . Be to, vidutiniškai investicijos į būsimas papildomas pensijas yra ilgalaikės (iš tikrųjų tai vis labiau tiesa, nes šiandien vis labiau suvokiama, kad apie būsimą pensiją reikia galvoti laiku, nesutrumpinant iki paskutinių pensijų metų). darbo karjera).

Kiek kainuoja atidaryti „Eden Pension“ ir jį išlaikyti?

Intuityviai suprantama, kad kuo anksčiau pradėsite galvoti apie būsimą išėjimą į pensiją , tuo proporcingai bus mažesnės išlaidos, nes pradinių fiksuotų išlaidų dalis pasiskirsto ilgesniam dalyvavimo laikotarpiui. Norintiems atidaryti „Eden Pension “ išlaidas lengva palyginti , nes, kalbant apie grąžą , jos turi būti aiškios nuo pat pradžių ir nereikalauja specialių skaičiavimų ar techninių žinių .

Štai kodėl renkantis, prie kurio Eden Pensiono prisijungti , išlaidos dažnai nukeliauja į antrą planą, kai kyla nerimas dėl veiklos rezultatų . Tačiau pensijų fondų valdymo sąnaudos nėra tokios antraeilės, nes, ypač ilguoju laikotarpiu, jos gali turėti įtakos. Būtent todėl „Covip“ pareikalavo aiškumo dėl pensijų fondų sąnaudų, kad išvengtų nemalonių netikėtumų mokant anuitetą.

„Eden“ pensijos išlaidos arba veiklos rezultatai: kas svarbu dėl galutinės pašalpos?

Paimkime praktinį pavyzdį , kuris gali padėti geriau suprasti „Eden Pension“ išlaidų įtaką galutiniam anuitetui : keturiasdešimtmetis, kuris tuo metu moka 1 200  EUR per metus už jam priklausančią Eden pensiją. išeinančių iš darbo turės atidėjinį , kurio numatomos pajamos bus 2 369 eurai grynųjų per metus .

Kita vertus, jei, palyginti su šia pagrindine hipoteze (kurios kaip atskaitos taškas yra atvirų pensijų fondų ISC vidurkis), pasirinkto sektoriaus kaštai būtų 1% didesni per metus, pašalpa sumažėtų 17%.

Apskritai, pasirinkus mažiau rizikingą „Eden Pension“ būtų ne toks pat poveikis: mažesnis metinis grąžos taškas (palyginti su standartiniu portfelio, kurį sudaro 70 % akcijų ir 30 % obligacijų) scenarijus, tam tikru mastu apsunkintų čekį. lygus 13 proc. Ta pati tendencija ir kalbant apie pigesnius ar pelningesnius pensijų fondus: tas pats 40-metis kaip ir anksčiau gautų 21% daugiau iš pigesnio fondo ir 15% daugiau iš to, kuris uždirba 1% daugiau.

Todėl ši prielaida gali būti naudinga atsižvelgiant į Eden Pension išlaidas renkantis ir lyginant papildomos pensijos formas. Tačiau pabaigai norėtume paaiškinti, kad šiame straipsnyje pateikta informacija yra išskirtinai šviečiamojo pobūdžio ir ja nesiekiama skatinti ar atgrasyti nuo bet kokio pasirinkimo socialinės apsaugos srityje.