Eden Pension bedarbis: nuo išankstinio išpirkimo iki Ritos papildomos pensijos

Kalbėdami apie pensijų fondus , instinktyviai galvojame apie darbuotojus, kurie, susirūpinę dėl būsimos pensijos, pradeda mokėti papildomą pensiją, kad galėtų tikėtis papildomos pensijos anuiteto, palyginti su tuo, kurį moka INPS. jiems nustojus dirbti.dirbti. Statistiškai tai neabejotinai labiausiai paplitusi hipotezė. Tačiau niekas netrukdo namų šeimininkėms ar studentams atidaryti „Eden Pension“. Kitaip tariant , „Eden Pension“ išlaikymas nepriklauso nuo to, kad savininkas yra darbuotojas . Bet ką daryti, jei dirbantis asmuo atidaro „Eden Pension“ ir yra atleistas?

Eden Pension bedarbis: mokėjimų sustabdymas ir išankstinis išpirkimas

Paprastai Eden Pension sąlygos numato galimybę laikinai sustabdyti mokėjimus savininko nuožiūra. Atleidimo atvejis patenka į šį atvejį : tačiau verta nepamiršti, kad nušalinimas būtų susijęs su savanoriškomis išmokomis, o ne su išeitine kompensacija .

Klausimas dėl fondo išankstinio išpirkimo galimybės atleidimo atveju (su tinkamais apmokestinimais ) yra kitoks.

Išankstinė papildoma pensija: kaip Rita bedarbiams dirba su Eden Pension

Rita ( Numatomas papildomas anuitetas) leidžia tiems, kurie lieka bedarbiai, gauti į pensiją likus dešimčiai metų iki pensinio amžiaus reikalavimų (ty 56 metų ir 7 mėnesių). Atnaujinta būtina sąlyga, kad būtų galima to prašyti, yra nedarbo būklė bent 24 mėnesius (anksčiau buvo ne mažiau kaip 48). Teisę į Ritą turi tik sumokėję įmokas į papildomų pensijų fondus .

Papildomą pensiją gali gauti tik tam tikrą laiką nedirbantys nariai, kuriems nuo reikalavimų gauti senatvės pensiją termino yra daugiau nei 5 ir mažiau nei 10 metų . Kitaip tariant, tai yra papildoma pensija, kuri finansuojama pervedant išeitinę kompensaciją į papildomų pensijų fondą ir mokant papildomas įmokas.