Pensijų fondas laisvai samdomiems darbuotojams

Jei darbuotojams būsima pensija yra nežinomas veiksnys, PVM mokėtojo numerio žmonėms tai gali būti net miražas. Bet ar yra galimybė laisvai samdomiems darbuotojams mokėti papildomą pensiją į pensijų fondą?

Profesionalus fondas ir Inps atskiras valdymas: kai darbuotojai, turintys PVM mokėtojo kodą, moka įmokas

Visi vadinamieji „netipiniai“ savarankiškai dirbantys asmenys ir specialistai, kuriems nėra fondo, kuriam jie priklauso, privalo mokėti įmokas į savarankiškai dirbančių asmenų pensijų fondą, dar vadinamą INPS atskiru valdymu .

Tačiau dažniausiai tai papildoma asmeniniu pensijų fondu .

Savarankiškai dirbančių asmenų pensijų fondas: papildoma pensija kaip tikrumas

Būsimas išėjimas į pensiją po darbo gąsdina darbuotojus, bet dažnai gąsdina tuos, kurie dirba su PVM mokėtojo numeriu: kiek aš laukiu įmokų ir kokią pensiją turėsiu? Tai klausimai, kuriuos laisvai samdomas darbuotojas kasdien užduoda sau. Deja, palyginti su darbuotojais, savarankiškai dirbantys asmenys išeina į pensiją vėliau ir su mažesniais patikrinimais . Ir tokioje neapibrėžtoje sistemoje papildoma pensija tikrai gali būti išsigelbėjimas, garantija. Šiandien dirbant laisvai samdomu darbuotoju arba savarankiškai dirbant ir neskiriant papildomos pensijos gali būti didelė rizika.

Ką pensijų fondas turi garantuoti laisvai samdomiems darbuotojams

Deja, tiems, kurie dirba su PVM mokėtojo numeriu, sunku visada numatyti , kokia bus veiklos tendencija ir apimtis : todėl svarbu, kad savarankiškai dirbančių pensijų fondas visų pirma būtų lankstus renkantis sumą. numato mokėjimų sustabdymo arba išankstinio išpirkimo galimybę, nors taikant specialias taisykles. Šie aspektai netgi gali būti svarbesni už Eden Pension išlaidas ar jos rezultatus .

Tokiu būdu laisvai samdomi darbuotojai ir PVM mokėtojai turi galimybę pagalvoti apie būsimą išėjimą į pensiją nerizikuodami žengti ilgiausią žingsnį.