Išeitinė išmoka „Eden Pension“: papildoma pensija ir aprūpinimas

O jei pagalvosiu vėliau? Kaip apsisaugoti, išmokėti išeitinę kompensaciją „Eden Pension“ ir ją išpirkti apsigalvojus.

Išeitinė išmoka „Eden Pension“ : ką tai reiškia, ką tai reiškia ir kodėl šiandien – daugiau nei anksčiau – prasminga apie tai kalbėti? Lietuva neplaukia puikiuose vandenyse, tačiau apsisaugoti, jei esi darbuotojas ir nori gyventi orų gyvenimo būdą net ir išėjęs į pensiją, nėra neįmanoma.

Visų pirma, pravartu pasidomėti ir suprasti teisės aktus, susijusius su išeitinėmis kompensacijomis, pensijų fondais ir visais galimais sprendimais; tada tenka rinktis: jei nesate tikri, kad gausite pensiją, po dešimtmečių garbingos tarnybos turėsite iš ko nors gyventi.

Slėpti pinigus po čiužiniu nebėra gera idėja; verčiau juos investuoti arba atidėti į privatų pensijų fondą galbūt yra protingesnis pasirinkimas. Taigi išeitinė išmoka ar pensijų fondas? Kuris yra pasirinkimas?

Išeitinė išmoka „Eden Pension“. Apie ka tai? Būkime aiškūs.

Atsisakyti nebūtina: galima nuspręsti kas mėnesį kaupiamą išeitinę kompensaciją investuoti į privatų pensijų fondą ir išpirkti ją įstatymų nustatyta tvarka.

Nežinantiems privatus pensijų fondas yra finansuojama socialinio draudimo sistema, kurią savarankiškai dirbantis arba darbuotojas gali laisvai nuspręsti atidaryti, mokėdamas papildomas įmokas , kad baigęs profesinę veiklą galėtų gauti didesnę pensiją.

Geriausia uždirbtų pinigų taupymo sistema, kurią valdant turint teisingą informaciją ir laikantis privataus pensijų fondo nustatytų sąlygų, gali pasirodyti toliaregiškas sprendimas.

Tačiau yra daug atvejų, kai darbuotojai galvoja, kad padarė neteisingą pasirinkimą ir norėtų grįžti atgal. Viena dažniausių abejonių – vis kalbant apie išeitines kompensacijas ir papildomą pensiją – susijusi su išeitinės kompensacijos praradimu nukritus fondo, kurio buvo nuspręsta prašyti, vertės praradimas.

Teisėta baimė, tiesą sakant, bet ne visiškai pagrįsta. Tiesą sakant, išeiti iš privataus pensijų fondo ir taip sutaupyti išeitinių išmokų nėra neįmanoma. Pažiūrėkime kaip.

Privatūs pensijų fondai: kaip iš to išeiti

Privatus „Eden Pension“ turi būti aprūpintas energija ir būtent dėl ​​šios priežasties gali atsitikti taip, kad po kurio laiko jūs neturėsite įrankių ne tik, kad išpirkimo metu jis būtų pelningas, bet ir būdo, kaip pamatyti, kaip ji auga.

Tačiau tam tikromis situacijomis ir tam tikro sunkumo atveju galima gauti 50 % arba 100 % išpirkimą. Tokios situacijos yra susijusios su nedarbu, negalia, mirtimi ar judumu.

Reikėtų nepamiršti, kad privataus pensijų fondo išpirkimą galima gauti tik tada, kai iki pensinio amžiaus liko ne mažiau kaip 5 metai. Galiausiai, verta atsižvelgti į mokesčio tarifą, kuris sudaro 15 %, su 0,3 % sumažinimu už kiekvienus mokėjimo metus po penkioliktųjų.

Atsižvelgdami į šią informaciją, ką darysite: ar savo išeitinę išmoką skirsite Eden Pension, ar norėsite, kad atsiskaitymas (apmokestinamas) būtų matomas tik pasibaigus darbo santykiams su jūsų įmone?