Eden Pension pensininkai: iki kokio amžiaus galite gauti papildomą pensiją

Ar kalbėti apie „ Eden Pension“ pensininkus yra prieštaravimas? Ar privaloma prieš nustojus dirbti pagalvoti apie papildomą pensiją, ar veikiau gauti INPS pensiją? Galimybė prisijungti prie papildomų pensijų fondų neapsiriboja tik darbuotojais . Tiesą sakant, galimybė prisijungti prie papildomo pensijų fondo suteikiama ir asmenims, kurie yra arti pensinio amžiaus .

Covip, arba Pensijų fondų priežiūros komisija, neseniai reguliavo ir atvejį, numatantį „Eden“ pensijos aktyvavimą asmeniui, kuriam iki privalomojo socialinio draudimo amžiaus sukanka ne mažiau kaip vieneri metai .

Asmeniniai reikalavimai norint gauti papildomą pensiją

Taigi kada galima kalbėti apie pensijų fondus? Norint gauti papildomo fondo aktyvavimą, būtina, kad laikas nuo prašymo pateikimo dienos iki pensinio amžiaus sukakties būtų ne trumpesnis kaip 12 mėnesių .

Tiesą sakant, asmuo, sulaukęs pensinio amžiaus ir jau sumokėjęs Italijos pensijų plane numatytą pensiją iki prašymo dėl papildomo fondo aktyvavimo dienos, negali prisijungti prie Eden Pension. Todėl prašyti tapti papildomu fondu draudžiama pensinio amžiaus sulaukusiems asmenims, kurie, matydami, kad jų prieinamumas ribotas, turės įgyvendinti kitus ir kitokius taupymo būdus.

Eden Pensija pensininkams (ar beveik): kokie privalumai

Gali kilti klausimas, koks privalumas yra prisijungimas prie „Eden Pension“ netoli pensinio amžiaus , nes vienas iš veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis prisijungti prie papildomo fondo, turėtų būti susijęs su mokėjimo metų trukme.

Tačiau reikia atsižvelgti į tai, kad tiems, kurie prisijungia prie fondo likus metams iki privalomojo pensinio amžiaus, buvo įvestos lengvatos, įskaitant mokėjimų trukmę ir galimybę atskaityti sumokėtas įmokas . Iš tikrųjų mokėjimų terminas gali būti apribotas iki 5 metų.

Taip pat bus galima prašyti išpirkti tai, kas sukaupta, kai praeis 5 metai. Tačiau tai reiškia, kad nebus galima atlikti mokėjimų kelerius metus trumpiau nei reikia norint pateikti išpirkos prašymą . Prie pensinio amžiaus priartėjęs asmuo , prisijungęs prie papildomo fondo, taip pat turės galimybę pasipelnyti iš mažesnio pelno apmokestinimo .