Pensijų ir socialinio draudimo fondai

Investuokite į pensijų fondą, kad užtikrintumėte patenkinamas pajamas sulaukus pensinio amžiaus. Bumas prasiveržia ir tarp išsigandusių italų.

Pensijų fondas yra privati ​​pensija, kuriai būdingi tikslūs ypatumai. Tačiau prieš iš tikrųjų svarstant galimybę jį atidaryti, verta suprasti, iš ko jis susideda ir kodėl gali būti prasminga pasirinkti tokio tipo sprendimą.

Tiesą sakant, pensijų fondai numato gana sudėtingus įstaigos ir kliento santykių aspektus ir sąlygas. Todėl prieš einant šiuo keliu pravartu pasidomėti, pasikonsultuoti ne vienoje įmonėje ar banke ir pagalvoti.

Pensijų fondas: ar tikrai verta?

Darant prielaidą, kad draudimo fondai , dar dažnai vadinami gyvybės polisais , gali būti įvairių tipų: pabandykime suprasti, kuris iš jų galėtų būti teisingiausias pagal asmeninius poreikius.

Tarp dažniausiai pasitaikančių tipų randame:

  • indeksas susietas
  • vienetas susietas
  • kapitalizavimo normos


Su indeksu susieti draudimo fondai, kurie išpirkimo metu įpareigoja pareiškėją sumokėti įmoką, dėl kurios susitarta pasirašant , be papildomo „premijos kupono“, o tai yra kito finansinio parametro rezultato požymis. Šios rūšies draudimo fondai dažniausiai atleidžiami nuo palūkanų mokėjimo, bet ne nuo „pakrovimo“, ty papildomų išlaidų, apie kurias įmonė ar bankas gali neinformuoti kelionės metu. Taigi būk atsargus .

Kita vertus, investiciniais vienetais susieti polisai – tai draudimo įmokų investavimas į savitarpio draudimo fondus, kurie, skirtingai nuo klasikinių draudimo fondų, kuriuos paprastai siūlo bankai, ima dvigubą komisinį mokestį kaip „fondų lėšas“. Tokio tipo investicijos yra brangesnės nei kitos ir ne visada vienodai pelningos.

Galiausiai kapitalizacijos politika siūlo stabiliausią visų kitų fondų grąžą, nes jie kapitalizuojami metai iš metų, konsoliduojant rezultatus.

Tarp kapitalizacijos draudimo fondų yra, pavyzdžiui, pensijų fondai , kurie kuriami siekiant garantuoti pareiškėjui lygias arba didesnes pajamas, nei gautas per darbo metus.

Tikra pastarųjų metų mada, įsigalėjusi didėjant pensijų atotrūkiui ir rizikai iš viso negauti pensijos iš INPS , po metų mokamų įmokų ir su tuo susijusių aukų.

Todėl verta savęs paklausti: pensijų fondas taip ar pensijų fondas ne? Sunku atsakyti, bet neabejotinai prašymas nemokamos kainos tebėra puikus atspirties taškas.