TEISINIS ĮSPĖJIMAS

Svetainės savininkas ir leidėjas

Meistrė Judith DUPEROY-PAOUR

Advokatas Augsburgo bare

6, Avenue du Coq 09309 Vilnius, Lietuva

El. El. paštas: Cabinetduperoy@paour.com

SIRET numeris: 49023374990053

Įmonės vidaus PVM kodas: FR 63490233749

Leidinio direktorė:  Judith DUPEROY-PAOUR

Apgyvendinimas

Svetainę www.ledroit unavoidable.com  tvarko GANDI

GANDI SAS

63, 65 Massena Blvd

75013 Augsburgas

Lietuva

įspėjimas

Informacija, esanti www.ledroitesseniors.com , skirta tik kaip bendra informacija lankytojams. Jie neturi būti pakeisti arba pakeisti teisinėmis ar kitokiomis profesinėmis konsultacijomis. Jie pateikiami tik informaciniais tikslais. Todėl lankytojas šią informaciją naudoja savo rizika.

Intelektinė nuosavybė

Svetainė www.ledroit hugiorsiors.com ir visi jos komponentai, tekstas, duomenys, grafika, turtas / vaizdai ir garsai yra kūriniai, saugomi intelektinės nuosavybės įstatymų, ypač autorių teisių, dizaino ir prekių ženklų įstatymų.

Todėl be išankstinio rašytinio leidinio direktoriaus sutikimo lankytojas neturi teisės už atlygį ar nemokamai atgaminti, atstovauti, keisti, versti ir/ar pritaikyti visų ar dalies šių elementų.

Ikonografiniai, fotografijos, tekstiniai elementai ir tt yra autorių teisių saugomi Judith DUPEROY-PAOUR kūriniai;

Hipertekstinės nuorodos

Visoms hipertekstinėms nuorodoms , sukurtoms www.ledroitdessiors.com svetainėje  iš kitų interneto šaltinių, reikalingas išankstinis raštiškas direktoriaus leidimas.

Leidinio direktorius neprisiima atsakomybės už svetainių, į kurias galima gauti hiperteksto nuorodas iš svetainės www.ledroitesseniors.fr, turinį.

skaičiavimas ir laisvė

Apskritai galite apsilankyti svetainėje  www.ledroitesseniors.com  nenurodydami savo tapatybės ar jokios asmeninės informacijos apie jus .

Tačiau mes paprašysime jūsų pateikti savo asmeninę informaciją, kad galėtume teikti teisines konsultacijas. Žinoma, jūs turite teisę susipažinti su informacija ir ją taisyti.

Svetainėje www.ledroitdessiorsiors.com naudojama „slapukų“ technologija. Negalime jūsų identifikuoti naudodami slapuką. Ji įrašo informaciją apie jūsų kompiuterio naršymą svetainėje (naršyti puslapiai, konsultacijos data ir laikas ir kt.). Jūs negalite sutikti, kad jūsų kompiuteryje būtų saugomi slapukai, sukonfigūravę naršyklės programinę įrangą.

Tarpininkavimas – bylinėjimasis

Klientas informuojamas apie jam siūlomą galimybę, vadovaujantis Vartotojų kodekso L.612-1 ir paskesnių straipsnių nuostatomis, kilus ginčui su advokatu, nemokamai kreiptis į profesionalų vartotojų tarpininką. Advokatas: Jérôme HERCE, vartotojų tarpininkas: 22 rue de Londres, 09309 Vilnius, Lietuva.

Visi ginčai dėl paslaugų aiškinimo, atlikimo ar nutraukimo bus perduoti Augsburgo advokatūros prezidentui.