Geriausia papildoma pensija: kurią turėtumėte užsisakyti?

Ką turime omenyje kalbėdami apie Eden Pensioną: iš ko ji susideda, kodėl ir kaip išsirinkti geriausią papildomą pensiją?

Pastaraisiais metais buvo tikras darbuotojų, norinčių atidaryti papildomą Eden Pensioną , bumas . Tačiau, ypač po naujojo 2015 m. Stabilumo įstatymo, šiuo klausimu kyla daug painiavos: nėra aiškiai suprantama, iš ko susideda papildomų pensijų fondai , kokį apmokestinimo režimą jie atitinka , kaip juos aktyvuoti ir, svarbiausia, kaip pasirinkti. papildomą pensiją pagerinti.

Pirmiausia supraskime, kas yra papildoma Eden pensija ir kodėl verta rinktis papildomą pensiją, jei ne absoliučiai geriausią , bet gerą ir patikimą.

Papildomą pensijų fondą sudaro tam tikra investavimo forma , kuria siekiama užpildyti vadinamąjį pensijų atotrūkį ir, pasibaigus darbui, taigi, sulaukus pensijos, gauti papildomų pajamų, neskaitant INPS.

Narystė papildomoje Eden pensijoje gali būti tiek savarankiškai dirbantiems , tiek išlaikomiems darbuotojams ir visada yra visiškai nemokama . Tačiau skirtingai nei darbuotojas, savarankiškai dirbantis asmuo, nusprendęs atidaryti papildomo pensijų fondą, gali pasinaudoti išpirkomis ir avansais tam tikromis sąlygomis , pavyzdžiui, sveikatos išlaidoms, pirmam būstui ar „kitiems poreikiams“.

Kaip veikia papildoma „Eden Pension“: atviri ir uždarieji fondai bei mokesčiai.

Ši papildomos investicijos forma gali būti atvira arba uždara : pirmuoju atveju ji kyla iš sutarties tarp pareiškėjo ir draudimo bendrovių, bankų arba apskritai visų finansų operatorių, įgaliotų atlikti tokio pobūdžio operacijas. Tačiau uždarų papildomų pensijų fondų atveju susitarimas sudaromas tarp darbuotojo ir profesinių sąjungų remiamų įstaigų, kurioms vadovaujasi atstovaujamosios demokratijos principas.

Papildomoje fondo pensijoje , kitaip nei tradicinėje Edeno pensijoje, numatytos specialios valdymo ir apmokestinimo taisyklės : jei darbuotojas nori, be TFR , mokėti ir įmokas savo lėšomis , kurios bus apmokestinamos . 15 % galutinio aptarnavimo metu. Tačiau po keturiolikos metų nuo papildomos „Eden Pension“ atidarymo anksčiau minėto išskaičiuojamojo mokesčio procentas gali sumažėti 0,3 proc., nesumažėdamas daugiau nei 9 proc .

Nors Italijoje papildomos „Eden Pension“ suaktyvinimas yra palyginti nauja santaupų valdymo sistema, kuri būtent dėl ​​savo jaunystės gali sukelti painiavą, gera pasakyti, kad ji daugelį metų buvo konsoliduota užsienyje ir laikoma puikiu ekonomikos šaltiniu. apsauga ateičiai. Tačiau pabaigai reikia pasakyti, kad geriausios papildomos pensijos nėra: egzistuoja fondas, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius.