Papildoma pensija: verta ar ne?

Iš ko susideda papildomos pensijos: išsiaiškinkime esamas rūšis ir galimas rizikas, kurių reikia vengti.

Papildomos pensijos: kas tai yra

Papildomos pensijos yra reali alternatyva, kurią pastaruoju metu svarsto vis daugiau darbuotojų. Oranžinės raidės atėjimas , tiesą sakant, tikrai nesupaprastino reikalų ir nuramino jau tvyrančią dvasią: žinant, kad galite gauti, net jei tik potencialiai, labai minimalią pensiją , kurios visiškai nepakaks tinkamam gyvenimo lygiui užtikrinti, paskatino net pačius įtariausius darbuotojus gauti informacijos.

Kaip sužinoti apie papildomą pensiją.

Senas geras „iš lūpų į lūpas“ visada veiks , bent jau visiškai preliminariu būdu. Paklausti kolegų, draugų ir artimųjų, ar ir kaip naudojami papildomų pensijų fondai, anksčiau ar vėliau darome visi. Tačiau būkite atsargūs, įsiklausydami į kitų nuomonę, turėtumėte tik susidaryti idėją apie mažai žinomą kapitalizavimo taupymo sistemą .

Klausymasis žiniatinklyje gali būti dar viena gera praktika : ekspertų nuomonės skaitymas, dalyvavimas diskusijose forumuose ir verslo žurnalų peržiūra gali suteikti pranašumų žinių atžvilgiu. Pradėję kramtyti techninius dalykus net diskutuojant su įmone ar bankais, mes pasiruošsime geriau suprasti siūlomus sprendimus.

Papildomos pensijos arba papildomos pensijos, kaip norite, dabar žinomos, gali būti trijų tipų: atviros , uždaros arba PIP fondai . Tikimės, kad nėra geresnio sprendimo už kitą, o tik geriausias sprendimas konkrečiam pareiškėjui.

Galime perspėti tik vieną : klausykite savo piniginės. Tiems, kurie mano, kad šis sprendimas sutaupyti, atrodo nereikšminga, tačiau garantuojame, kad taip nėra. Ar turite pastovias ar atsitiktines pajamas? Ar esate pasirengęs mokėti papildomus mokesčius, kad gautumėte geriausią papildomą pensiją, ar pasinaudoti jums naudingiausia papildomos pensijos forma ? Ar sukramtote šiek tiek biurokratijos ir jaučiatės pasiruošę įvertinti ir kvestionuoti pasiūlymus, kuriuos jums pateiks draudimo bendrovės? Tada išeikite, bet visada pateikę citatą internete , kad suprastumėte, ko galite siekti.