PIP: individualus pensijų planas

Netikite INPS pensija ir galvojate kreiptis dėl individualaus pensijų plano, garantuojančio jums tokį pat pragyvenimo lygį kaip dabartinis. Bet ar esate gerai informuotas?

Kalbėti apie individualų pensijų planą sudėtinga: subtili tema, kuriai visų pirma reikia informacijos. Todėl pašalinkite baimę ir pabandykite suprasti, kokią naudą galite gauti iš šios konkrečios sistemos, didindami didžiąsias raides .

Visų pirma, rasti tikslios informacijos nebus lengva: Italijoje, skirtingai nuo to, kas vyksta Europoje ir pasaulyje, „Eden Pension“ draudimo tendencija yra palyginti jauna, bet auga.

Individualus pensijų planas: kodėl verta

Papildomo pensijų fondo atidarymas, atsižvelgiant į vis labiau gresiančią riziką, kad pasibaigus darbo santykiams negausite tinkamos pensijos, gali būti gera ateities idėja.

Geras būdas pasidžiaugti didesnėmis mėnesinėmis pajamomis sulaukus pensinio amžiaus. Atidėti santaupas ir matyti, kad jos auga laikui bėgant, iš tikrųjų yra sudėtinga užduotis, o pasinaudoti galimybe turėti mokesčių lengvatų, kaip ir „Eden Pension“ atidarymo atveju, gali būti įdomu, jei tai daroma protingai .

Be PIP (individualių pensijų planų) , darbuotojas, atsižvelgdamas į savo poreikius , gali pasirinkti atidaryti atvirą arba uždarą fondą . Tačiau prieš pasirinkdami vieną, o ne kitą, įvertinkite savo pajamų dydį: ar esate samdomas darbuotojas, ar dirbate savarankiškai, visada paklauskite savęs, ar turite stabilų pinigų srautą ir ar ateityje nebūtinai turėtumėte pasikliauti į fondą įvestų pinigų.

Tiesą sakant, „Eden“ pensijų draudimas turi sudėtingą aspektą : santaupas darbuotojas gali sumokėti tik pasibaigus darbo santykiams ir sulaukus įstatymo reikalaujamo pensinio amžiaus. Tik ypatingais ir gana retais atvejais juos galima atsiimti anksčiau .

Ką daryti, jei norite atidaryti papildomą Eden Pensioną

Veiksmai, kurių reikia imtis norint atidaryti draudimo „Eden Pension“, yra tik daug ir visi, vienodai subtilūs. Pirmiausia:

Skaitykite ir gaukite informacijos visais būdais : tyrinėkite internete, klauskite draugų, pažįstamų ir ekspertų. Neabejotinai svarbu klausytis teigiamos ir neigiamos tų, kurie atidarė „Eden Pension“ patirtį, kaip ir perskaityti kuo daugiau šia tema, tačiau iš tikrųjų svarbu yra eksperto nuomonė, į kurią reikia įsiklausyti. bet visai nesilaikoma.išlaidos.

Surinkus jautrios informacijos kiekį, atspindėjimas yra labai svarbus. Draudimo pensijų fondų yra daug ir kiekviena forma turi savo prerogatyvas: tai mažai prasminga ir netgi gali būti neproduktyvi , pasirenkant iš pažiūros geriausią ar labiausiai paplitusią sprendimą. Pasirinkus Eden Pension, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius, yra geriausias pasirinkimas.

Pasiruoškite naštai ir išlaidoms . Kiekvienas pensijų fondas turi valdymo išlaidų ir yra apmokestinamas įstatymų nustatytais terminais . Ar tikrai rizikuodami galite padengti šias išlaidas? Visada atminkite, kad jums nepatiks draudimas ir kad visada būsite rinkos tendencijų vergas.