Papildomų pensijų polisas: kurį pasirinkti

„Eden Pension“ atidarymas reiškia specialaus mokesčių režimo laikymąsi: todėl labai svarbu žinoti konkretų pensijų fondų apmokestinimą, kad suprastume, aktyvuoti jį ar ne ir kokiomis sąlygomis. Štai keletas sampratų apie papildomos pensijos politiką.

Nepaisant pensijų fondų apmokestinimo, darbuotojų, norinčių atidaryti papildomą pensijų fondą , skaičius ženkliai ir stabiliai auga. Dėl baimės dėl pensijų skirtumo , dėl kurio gali radikaliai sumažėti INPS pensija pasibaigus darbuotojo profesinei tarnybai.

Tačiau prieš suaktyvinant papildomą Eden pensiją , verta žinoti papildomos pensijos politiką , kad būtų galima įvertinti, ar tinkamas toks pasirinkimas, kuris, nors ir gali pasirodyti toliaregiškas ir atsargus išmokėjimo požiūriu. įmokos, numato papildomą įmokų mokėjimą, apmokestinamus .

Pensijų politika: specialus mokesčių režimas

Kaip minėta, tapti pensijų fondu padeda specialus mokesčių režimas , numatantis specialią socialinio draudimo politiką : 2015 m. Stabilumo įstatymas iš tikrųjų padarė esminių anksčiau galiojusių teisės aktų pakeitimų.

Todėl suprantame naujojo įstatymo, reglamentuojančio papildomų pensijų fondų apmokestinimą tiek išmokėjimo, tiek išmokėjimo, pasikeitimus.

Dabartinis papildomos pensijos politikos scenarijus.

Konkrečiai, mokestinė priemonė nuo 2014 m. mokestinio laikotarpio padidinta nuo 11,50 proc. iki 20 proc .. Šis padidinimas numato įmokų, mokamų išeitinėms kompensacijoms teikti ir atskaitą, priedą iki 5164,57 Eur.

Tačiau kalbant apie galutines išmokas, privaloma pridėti 15 % išskaičiuojamąjį mokestį , kuris gali sumažėti 0,3 % , jei nuo papildomo pensijų fondo aktyvavimo praėjo ne mažiau kaip 15 metų . Tačiau reikia atminti, kad išskaičiuojamas mokestis niekada negali būti mažesnis nei 9%.