Papildomos pensijos: kurią pasirinkti

Kas yra papildomų pensijų fondai ir kaip juos pasirinkti? Jei ir jūs baiminatės po garbingos tarnybos metų negauti pajamų šaltinio, kuris leistų ir toliau turėti įprastą gyvenimo lygį, skaitykite toliau ir sužinosite, kas yra papildoma pensija, ir suprasite, ar verta.apsvarstykite galimybę atidaryti papildomą pensijų fondą.

Reikia pasakyti, kad papildomos pensijos nėra gerai suprantamos visiems: skirtingai nei užsienyje, iš tikrųjų Italijoje vis dar yra daug nepasitikėjimo šia papildomos pensijos forma.

Kas yra papildomų pensijų fondai

Paaiškinkime ir pradėkime nuo apibrėžimo. Išėjimo į pensiją planavimas yra būtinybė, kurią mes visi turėtume turėti, kad apsisaugotume ateičiai. Tačiau kadangi mūsų pensijos bus nežymios arba jų visai nebus, reikia pradėti galvoti kaip ir visame pasaulyje apie alternatyvius sprendimus.

Socialinio draudimo pensijų fondai tam tarnauja ir yra ne kas kita, kaip pavieniai investiciniai fondai , turintys pensijų kaupimo sistemą, pagal kurią pareiškėjas moka pinigus per darbo metus .

Kalbame apie tikras santaupas, kurias galima sukaupti laikui bėgant ir, sulaukus pensinio amžiaus, paversti pensijų anuitetu .

Kas gali atidaryti Eden pensioną

Papildomo pensijų fondą gali atidaryti kiekvienas: nepriklausomai nuo amžiaus, savarankiškai dirbantys asmenys ir samdomi darbuotojai gali pasirinkti šį sprendimą, kuris, nepaisant tipiško italų nepasitikėjimo, pastaraisiais metais sulaukė tam tikros sėkmės. Tačiau prieš renkantis verta susipažinti su teisės aktais , taikomu apmokestinimu ir etapais, kuriuos sudaro papildomų pensijų fondai .

Pensijų fondo etapai ir galiojantys įstatymai

Papildomos „Eden Pension“ atidarymas yra tik pirmas žingsnis, kurį turi žengti kiekvienas, norintis investuoti savo santaupas į šią specialią pensijų sistemą. Jį atidarius, iš tikrųjų būtina reguliariai mokėti santaupas , kurios laikui bėgant natūraliai kaupsis pagal gerai žinomą individualios kapitalizacijos principą . Tik kraštutiniu atveju įmokas galima mokėti pagal galiojančius įstatymus.

Bet buk atsargus. Papildomų pensijų fondai išmokas moka įvairiais būdais : pensijos, vienkartinės arba mišrios (pensija + vienkartinė išmoka). Be to, sumokėtoms įmokoms, kai jos bus išimtos, bus taikomas 15 % tarifas, kuris po penkioliktų metų nuo fondo atidarymo gali sumažėti 0,3 %, bet niekada negali būti mažesnis nei 9 %.

Taigi dabar kyla klausimas: kiek galime kalbėti apie papildomas pensijas? Bet, svarbiausia, ar prasminga tai vadinti išėjimu į pensiją, net jei mes niekada neturėsime pensijos? Ar nebūtų teisingiau viską vadinti vardais ir kreiptis į šiuos sprendimus, vadinant juos papildomų pensijų sistemomis?