Papildoma pensija, kiek turėtumėte mokėti

Papildomų pensijų fondų logikos ir taisyklių supratimas savaime yra tam tikra apsaugos forma. Žengus šį žingsnį, sunku grįžti atgal. Kad neklystumėte, informuokite: tik taip suprasite savo papildomą pensiją ir kiek mokėti.

Tikrai esate girdėję apie papildomų pensijų fondus ir, jei nesate visiškai nesąmoningi, susimąstėte , kada prasminga jį atidaryti arba kaip tai padaryti bent jau saugiausiu būdu. Nenuostabu, kad vienas dažniausiai italų užduodamų klausimų yra toks: papildoma pensija , kiek mokėti?

Kiek mokėti už papildomą pensiją

Nėra absoliučių taisyklių, kurios leistų jums visapusiškai naudotis visais pensijų fondų teikiamais privalumais, tačiau gaudami informaciją ir apmąstydami, jūs tikrai būsite paskatinti priimti apdairesnius sprendimus . Ar mes jums nieko naujo nepasakome? Palaukite ir atrasite tai, ko galbūt anksčiau nežinojote.

Dviejų tipų papildomų pensijų fondai

Papildomos „Eden“ pensijos paskirtis gerai žinoma visiems: ją atidaryti reiškia stengtis apsisaugoti ir užsitikrinti sau tokį pat pragyvenimo lygį, kokį jau turi iki pensinio amžiaus . Tačiau išsirinkti iš įvairių galimų sprendimų visai nelengva, tačiau jie skiriasi vienas nuo kito ir leidžia išanalizavus sužinoti, iš ko susideda jūsų papildoma pensija ir kiek turite mokėti, kad užtikrintumėte norimą gyvenimo lygį. visą gyvenimą dirbęs.

Papildomas fondas iš tikrųjų gali būti dviejų tipų: atvirasis arba uždarasis.

Atvirasis papildomas fondas ( FPA) skiriasi nuo uždarojo tipo fondo (FPC) , nes jis teikia tarpininkavimą tarp bankų ar draudimo bendrovių. Kita vertus, uždaras papildomas fondas steigiamas specialiomis kolektyvinėmis arba įmonių sutartimis, kurias valdo profesinės sąjungos. Ne visi darbuotojai gali turėti prieigą prie šio konkretaus fondo tipo : todėl būkite gerai informuoti apie savo galimybes ir dar prieš įvertindami sprendimą paklauskite savęs, ar galite padengti išlaidas ir mokesčius, susijusius su fondo atidarymu.

Pavyzdžiui, jei neturite fiksuotų pajamų ar didelių pinigų srautų, nėra prasmės daryti ir šių išlaidų: bendra banko sąskaita, kuri veikia kaip jūsų santaupų indėlis, gali apsaugoti jus nuo mažiau invazinio poveikio ir daugiau. visa tai jūsų per daug neįsaistydami.

Tiesą sakant, papildomų pensijų fondams taikomos specifinės taisyklės ir visiškai be draudimo juos stipriai veikia rinkos tendencijos. Taigi, ar tikrai esate tikri, kad tai geriausias sprendimas jums?

Galiausiai, bet ne mažiau svarbu, atminkite, kad tyrinėti Italijoje visai nelengva: nors pastaruoju metu, atrodo, buvo tikras žmonių, pasiruošusių atidaryti papildomų pensijų fondus, bumas, vis dar yra daug nežinojimo šia tema.

Nesitikėkite tų pačių garantijų, kurias siūlo Italijos socialinės apsaugos sistema : privatūs fondai yra rizikingesni ir numato papildomus mokesčius santaupų išmokėjimo etape. Konkrečiai kalbame apie 15 % normos , kuri gali mažėti 0,3 % kiekvienais metais , pradedant nuo penkioliktos, bet niekada nenukrenta žemiau 9 %.