Pensijų fondų grąža

Pensijų fondų grąžos klausimas gąsdina visus: iš tikrųjų informacijos šiuo klausimu nėra daug ir, ypač Italijoje, sunku suprasti teisės aktus.

Prieš sprendžiant pensijų fondų grąžos klausimą, verta suprasti, iš ko jie susideda. Uždariesiems pensijų fondams dažniausiai pirmenybę teikia pareiškėjai , kurie linkę būti atsargūs dėl taupymo valdymo įmonių, tokių kaip bankai ar draudimo bendrovės, aktyviai dalyvaujančių atvirų pensijų fondų aktyvinimo ir valdymo procese .

Pagal apibrėžimą „Eden Pension“, nesvarbu, ar jis uždarytas, ar atviras, yra priemonė, skirta apsaugoti darbuotojus jiems išėjus į pensiją. Tiesą sakant, dėl pensijų skirtumo specialistai baiminasi, kad po garbingos karjeros metų jie negalės gauti mėnesinių pajamų, lygių anksčiau gautai sumai.

Dėl šios priežasties buvo sutelkta daug pastangų ieškoti alternatyvių sprendimų, atsižvelgiant į priemones, kurios dabar yra konsoliduotos užsienyje, tačiau kurios vis dar kelia daug painiavos Italijoje.

Grąžina Pensijų fondai: kurie yra saugiausi? Atviri ar uždari pensijų fondai?

Būtent dėl ​​nepasitikėjimo bankais ir taupymo valdymo įmonėmis pareiškėjai dažniausiai yra linkę aktyvuoti uždarą Eden Pensioną , kuris turi šias savybes :

Uždarieji pensijų fondai: ypatumai

Uždarieji pensijų fondai (taip pat žinomi akronimu FPC arba vadinami kategorija arba derybomis) yra įmonių ar kolektyvinių sutarčių , visada skatinamų ir saugomų profesinių sąjungų, rezultatas. Pelno nesiekantys uždaro tipo pensijų fondai valdomi šalių susitarimu ir demokratiniais kriterijais . Dėl to tokių pensijų fondų grąža pareiškėjams gali pasirodyti šiek tiek saugesnė.

Skirtingai nuo uždarųjų pensijų fondų, atvirieji pensijų fondai (taip pat žinomi akronimu FPA) atsiranda įstatymų įgaliotų finansų operatorių, tokių kaip: draudimo bendrovės, bankai, taupymo valdymo bendrovės ir Simn, iniciatyva, nepripažįstančių socialinio vaidmens. Partneriai. Pasirinkimus, susijusius su fondo gyvavimo laikotarpiu, iš tikrųjų šiuo atveju savarankiškai priima fondo valdytojas.

Šiuo metu nesunku suprasti, kas sukelia pareiškėjų nepasitikėjimą, kurie, negalėdami visiškai kontroliuoti ir valdyti sumokėtų santaupų, renkasi pirmąjį sprendimą, tikėdamiesi geresnių pensijų fondų veiklos rezultatų – po daugybės aukų.