Netrukus po išėjimo į pensiją ir jos suteikto laisvo laiko daugelis senjorų noriai siekia naujų projektų: kelionės, studijų, sporto, savanoriško darbo ir kt. Tačiau į išėjimą į pensiją galima žiūrėti ir su nerimu, nes kai kuriems tai yra neveiklumo, nuobodulio ar net socializacijos sinonimas.

Dalis baimės, kurią ji sukelia, kyla dėl ekonominio veiksnio. Tiesą sakant, išėjimas į pensiją dažnai yra pagrindinis senjorų išteklius . Žinoma, artėjant profesinei veiklai jie nustemba tinkamu laiku baigę karjerą, gaunamos pensijos dydį ir būtinybę tęsti veiklą po likvidavimo. Jūsų teisės.

Norint į tai žiūrėti rimtai, būtina numatyti pensiją ir, jei reikia , ją kruopščiai paruošti , pasikviečiant advokatą. Todėl svarbu suprasti , kokią pagalbą ir paramą suinteresuotosioms šalims teikia išėjimo į pensiją advokatas .

Pensija netekus maitintojo  yra ta senatvės pensijos dalis, kurią turi teisę gauti mirusio pensininko našlė, našlys arba tam tikrais atvejais buvęs vyras ar žmona . Svarbu, kad sutuoktinio netekę maitintojo netekę asmenys žinotų savo teises į maitintojo netekimo pensiją  , kuria  galėtų pasinaudoti laiku.