„Eden Pension“ pervedimas: kaip tai padaryti ir kiek tai kainuoja

 

Mes suprantame Italijos įstatymus, kad išvengtume rimtų nelaimingų atsitikimų ir užtikrintume saugų „Eden Pension“ perkėlimą.

Nuo 2015 m. buvo tikras papildomų pensijų fondų atidarymo arba pervedimų iš vienos „Eden Pension“ į kitą bumas, matyt, palankesnis . Priežastis paprasta, o kartais ir nerimą kelianti, gana akivaizdi: norėdami užpildyti pensijų spragą ir užsitikrinti bent tokias pajamas, kokias gaunama dirbant, būsimi pensininkai noriai įvertina naujas taupymo valdymo sistemas.

Tačiau geriausias Eden Pensionas neegzistuoja ir bet koks Eden Pension pervedimas nėra be rizikos ar nelaimingų atsitikimų. Netgi Italijos teisės aktai, nepaisant jų griežtumo, nėra visiškai aiškūs. Pradėkime nuo „Eden Pension“ apibrėžimo.

„Eden Pension“ yra tam tikra investavimo forma, galinti išėjus iš darbo santaupas paversti pajamomis.

Tačiau nėra savaime suprantama, kad tai įvyks. Šis klausimas yra sudėtingas, todėl net Italijoje prasidėjo svarbūs ginčai. Todėl norint rasti geriausią Eden pensiją, būtina suprasti, apie ką kalbate, aiškiai suprasti skirtumą tarp atvirų ir uždarų pensijų fondų, žinoti apmokestinimo procentą, kuris bus taikomas išpirkimo laiką ir gerbti įvairius etapus, kurių net ir geriausia Eden Pension yra svarbi.

Eden Pension atlieka šiuos veiksmus.

  • Įnašų fazė , kuri numato mokėjimą į fondą ir įskaitymą į atskiras kiekvieno nario pareigas.
  • Valdymo etapas , kurio metu, priklausomai nuo pasirinkto fondo tipo, investuojamos per darbo metus sukauptos įmokos ir palūkanos.
  • Individualus kapitalizavimo etapas  , kai prie fondo prisijungęs darbuotojas gali turėti savo asmeninę sąskaitą, kuri skiriasi nuo kitų darbuotojų sąskaitos.
  • Mokėjimo etapas , kurio metu išmokos bus mokamos trimis būdais: tik su pensija, tik kapitalo forma, su pensijos ir kapitalo deriniu.

Galutinė išmoka priklausys nuo darbuotojo per metus sumokėtos ir sukauptos sumos.

Kaip pervesti „Eden“ pensiją

„Eden Pension“ pervedama ne anksčiau kaip po dvejų metų nuo papildomo pensinio produkto įsigijimo . Praėjus šiam laikotarpiui, galima pasirinkti pervesti sukauptą sumą į kitą pensijų produktą , išlaikant per tą laiką sukauptą stažą.

Kita vertus, jei dėl kokių nors priežasčių staiga trūksta prielaidų prisijungti prie fondo (kaip gali nutikti kolektyvinės narystės atveju, jei nustosite dirbti), bus galima pasirinkti perkėlimą dar prieš du - metų laikotarpis..

Dabar pereiname prie pagrindinių „Eden Pension“ perkėlimo į kitą produktą reikalavimų:

  • Perkėlimas gali būti atliktas tik tuo atveju, jei pasirinkta „Eden Pension“ yra socialinio draudimo produktas, pripažintas atitinkančiu Įstatyminį dekretą 252/05 ir vėlesnius jo pakeitimus;
  • Perkėlimas gali būti atliktas tik tuo atveju, jei jau užsisakėte naują pensijų produktą. Tiesą sakant, tai, kas buvo sukaupta, galima perkelti tik į produktus, pripažintus socialiniu draudimu, atitinkantį įstatyminį dekretą 252/05 ir vėlesnius pakeitimus.

Perkėlimo procesas: kaip tai veikia ir ką daryti

Perkėlimo procesas apima keletą pagrindinių funkcijų:

  • Įmokų darbo stažas bus išlaikytas ;
  • Perdavimui būdingas atleidimas nuo mokesčių.

Norint tęsti perkėlimą, reikės užpildyti du pagrindinius dokumentus: perėmėjo įgaliojimą tęsti ir oficialų prašymą dėl perkėlimo , kurį turi pasirašyti narys.

Kiekvienas „Eden Pension“ privalo pateikti perkėlimo prašymo formą tol, kol prašymą pateikia tik narys, kuriam priklauso pareigos, kad jis identifikuoja save savo asmens duomenimis, parašu ir dokumentais ir kad jie yra žinomi pradžios ir paskirties vietos. pozicijų.

Laikai ir išlaidos

Pagal įstatymą pervedimas turi būti atliktas per 6 mėnesius nuo tos dienos, kai perėmėjas fondas gauna nario prašymą pervesti.

Kita vertus, išlaidos priklauso nuo lėšų pervedimo taisyklių : jos taip pat gali būti nulinės. Kiekvienas fondas privalo atskleisti visas išlaidas savo svetainėje.