Edeno išlaikymo pensija

Supratimas, kaip veikia darbuotojų pensijų fondai, gali užtikrinti papildomas pajamas išėjus į pensiją darbuotojui, kuris nori ir toliau turėti stabilų gyvenimo lygį. Tačiau to paties išlaikymo įvertinimas yra svarbus žingsnis.

Integruoti valstybinę pensiją galima pasitelkus daugybę priemonių, tarp kurių išsiskiria darbuotojų pensijų fondai: jų yra keli, o jų žinojimas gali padėti pretendentams pasirinkti tinkamą.

Ką mes turime omenyje kalbėdami apie pensijų fondus darbuotojams ir iš ko susideda išskaitymas?

Pensijų fondai yra ypatingos kapitalizacijos investavimo priemonės : tai reiškia, kad kiekvienas norintis gali jais naudotis tiesiog investuodamas dalį savo santaupų į papildomą pensiją .

Daugeliui darbuotojų būdinga baimė, kad jie negalės gauti pakankamos valstybinės pensijos. Dėl šios priežasties, ypač pastaraisiais metais, daugelis darbuotojų per privačius fondus bandė investuoti į integracijos sistemą . Tačiau norint tai padaryti, būtina veikti laiku ir pradėti taupyti kaupiant kapitalą.

Yra keletas būdų, kaip kaupti kapitalą . Pažiūrėkime, kokios yra pagrindinės taupymo ir investavimo formos, bet pirmiausia išsiaiškinkime , kaip veikia socialinio draudimo įmokų sistema ir suprasime, kodėl turėtumėte rinktis pensijų fondus, jei esate darbuotojas.

Kas yra socialinio draudimo įmokų sistema

Visi darbuotojai moka socialinio draudimo įmokas INPS, kad sulaukus pensinio amžiaus gautų taip reikalingą pensiją. Norėdami apskaičiuoti, kokia bus jūsų pensija, galite atlikti tris skirtingus būdus. Pirmoji apskaičiavimo data yra atlyginimo data, po to – įmokinė ir mišri data.

Be to, yra ir kitų pensijos teikimo ir naudojimosi ja formų, pavyzdžiui, TFR , t. y. išeitinė išmoka, kurią darbdavys pasilieka iš darbuotojo visą darbo santykių laikotarpį ir atleidžiama jiems pasibaigus. Išeitinė kompensacija , tiesą sakant, gali būti paliekama įmonėje arba investuojama į darbuotojų pensijų fondus.

Kaip pasirinkti „Eden Pension“: kiek yra galimybių?

Tuo atveju, kai darbuotojas nori sutaupyti investuodamas į pensijų fondą, jis iš esmės turi įvertinti tris galimybes:

  • Neterminuotas pensijų fondas , kurį sukūrė ir valdo taupymo valdymo įmonės, tokios kaip bankai ar draudimo bendrovės.
  • Uždaras pensijų fondas , skirtas tik tam tikroms profesinėms kategorijoms, nes buvo sukurtas verslininkų ir profesinių sąjungų susitarimų pagrindu.
  • Individualūs pensijų planai (daugeliui žinomi akronimu PIP ), kurių struktūra panaši į gyvybės draudimą.

Atsižvelgdamas į individualius poreikius, darbuotojas gali pasirinkti tinkamiausią „Eden Pension“, tačiau prieš kreipdamasis gerai, kad jis dokumentuotų galiojančius teisės aktus ir mokesčių sistemą, kuriai bus taikomos sumokėtos santaupos. Nes visada turite atsiminti, kad pensijų fondų išlaikymas egzistuoja , ir viskas, ką sumokėsite, jums nebus grąžinta be palūkanų.